VM Medical Park Bursa Hastanesi 55 bin metrekare içerisinde 270 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 83 yoğun bakım yatağı bulunan şehrin en büyük sağlık kuruluşları içerisindedir.

Güney Marmara’nın sağlık üssü hedefiyle tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla, gerek tedavi yaklaşımları, gerek misafir hizmetleri, tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile çalışan VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde tüm branşlarda 3. basamak düzeyde ileri teknoloji, tanı tedavi hizmetleri sunulmaktadır.

EN YENİ OLANAKLARLA DONATILAN VM MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ, GÖZLER ÖNÜNDE OLAN SON TEKNOLOJİ LABORATUVARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR.

SAĞLIKTA KUSURSUZ OTELCİLİK HİZMETİ

Tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da dikkat çeken  Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi’nde misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmaktadır. Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar birçok ayrıcalıklı hizmet yer almaktadır. Otopark, vale, ibadethane ve kuaför hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.